Reklama zewnętrzna

W NeVelBrend oferujemy wykonanie projektu i realizację reklamy zewnętrznej. Oznakowanie zewnętrzne obiektów pełni funkcję wizytówki firmy, litery przestrzenne, tablice kierunkowe, kasetony świetlne, pylony reklamowe i flagi pomogą każdemu przechodniowi cię zauważyć. Dobrze zaprojektowane i wykonane oznakowanie zewnętrzne wpływa na pozytywny odbiór firmy.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z oferty NeVelBrend.

Oznakowanie zewnętrzne – korzyści

Reklama zewnętrzna pozwala na dotarcie w krótkim czasie do dużej liczby odbiorców. Projektujemy reklamy w taki sposób, aby już po pierwszym kontakcie z nią odbiorcy byli w stanie zidentyfikować Twój produkt oraz markę.

Rodzaje reklam zewnętrznych najczęściej wybierane przez naszych klientów

I
Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe w Warszawie są najczęściej spotykanym elementem reklamy zewnętrznej. 

 Kasetony podświetlane produkujemy we wszystkich technologiach z zastosowaniem energooszczędnego podświetlenia LED:

  • w wersji standardowej, w której bok wykonany jest z lakierowanej proszkowo ramy aluminiowej, natomiast lico z plexi, poliwęglanu lub winylu oklejonych grafiką do podświetleń – w tej opcji podświetlony jest cały front kasetonu;
  • w wersji, w której cały kaseton wykonany jest z kompozytu lub lakierowanej proszkowo blachy aluminiowej. W tej opcji podświetlone są wyłącznie wybrane elementy na froncie kasetonu.

Sposób wykonania kasetonu uzależniony jest od jego wielkości oraz miejsca jego montażu.  Pomożemy dobierać go indywidualnie do Twoich potrzeb.

I
Pylon reklamowy

Innym rodzajem zewnętrznego nośnika są  pylony reklamowe, to nośniki wolnostojące. Często w formie świetlnej, mają charakter informacyjny, wskazujący oraz reklamowy.

Wyróżnia je solidna i trwała konstrukcja, możliwość podświetlenia, rodzaj oraz technika umieszczanych informacji także w formie grafiki, dowolność kształtu, kolorystyki oraz wymiaru.

 To wszystko, daje gwarancję otrzymania produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znakowanie za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów.

Wśród tego rodzaju reklamy wyróżniamy: pylony klasyczne idealne dla serwisów samochodowych, stacji paliw czy galerii, podświetlane pylony cenowe informujące o cenie, ofercie lub usłudze, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane dla gmin, miast czy obiektów oraz pylony i totemy wewnętrzne dla aptek czy galerii.

I
Tablice reklamowe

Tablice i szyldy reklamowe są niezwykle popularne, a zarazem skuteczne, dlatego wielu naszych klientów decyduje się na ich montaż. Tablice reklamowe produkowane są z różnych materiałów oraz w różnych rozmiarach. Szyldy wykonujemy zarówno z PCV, Plexi , Dibondu, Opalu, Blachy

Z podanych materiałów możemy wykonywać tablice reklamowe, tablice informacyjne, tablice promocyjne, szyldy zewnętrzne i wewnętrzne, szyldy firmowe, szyldy reklamowe, plansze prezentacyjne

Każda tablica reklamowa może być przystosowana zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Tablice reklamowe można umieścić na specjalnie przygotowanej konstrukcji aluminiowej lub stalowej. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji i montaży pod tablice, banery i inne nośniki reklamowe.

I
Litery 3D podświetlane lub litery 3D ze styroduru

Proponujemy nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego oznakowania zewnętrznego, czyli łatwo dostępne w Warszawie litery 3D. W ofercie NeVelBrend znajdują się również litery 3D podświetlane oraz litery 3D ze styroduru. Litery przestrzenne oraz logo przestrzenne to jedna z popularniejszych form reklamy, która pozwala skutecznie docierać firmom do potencjalnych klientów, pozytywnie wpływając na identyfikację wizualną marki

Nowoczesne oznakowania w 3D mogą być wykonane zarówno  litery, cyfry oraz inne znaki z drewna, styroduru, metalu, pleksi oraz innych tworzyw sztucznych.

Ze względu na szeroki wybór materiałów oraz ich właściwości, oferowane litery, logo oraz szyldy 3D znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów.

 Oklejanie witryn – korzyści

Umieszczenie reklamy Twojej firmy na witrynie to świetne rozwiązanie, które przyniesie Twojej firmie wiele korzyści. Przede wszystkim dasz się zauważyć klientom dzięki spersonalizowanej witrynie, pozostaniesz w świadomości potencjalnych klientów, a witryna placówki zyska widoczność i estetykę. Profesjonalne oklejanie witryn pozwala na efektywną komunikację z klientami oraz dostosowanie przekazu reklamowego do bieżących potrzeb marketingowych.

Decydując się profesjonalną pomoc przy oklejaniu witryn z NeVelBrend możesz liczyć zdobycie przewagi nad konkurencją. Współcześnie klienci przywiązują bowiem ogromną wagę do szczegółów oraz zwracają uwagę na te przekazy, które się wyróżniają. Ten właśnie cel pozwoli Ci osiągnąć zaprojektowanie i oklejenie witryny przez NeVelBrend.

Zapraszamy do skorzystania z usługi oznakowania zewnętrznego

Oznakowanie zewnętrzne – realizacje

oznakowanie zewnętrzne
oznakowanie zewnętrzne
oznakowanie zewnętrzne
kaseton podświetlany

Oznakowanie zewnętrzne w NeVelBrend – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

NeVelBrend oferuje profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście, aby zamówione produkty odpowiadały na  potrzebom i oczekiwaniom klienta. 

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty proponowanych usług reklamowych, np. projektowanie elementów POS, czy też wykonanie reklam wielkoformatowych.

NeVelBrend

Broniewskiego 97/204
01-876 Warszawa

Biuro handlowe i Produkcja
Michałów 19a
96-330 Puszcza Mariańska