Elementy POS

W naszej ofercie znajdziesz materiały POS, które wspierają sprzedaż produktów. Materiały POS służą do promocji marki, wspierają sprzedaż bezpośrednią produktu lub usługi w punkcie sprzedaży. Jednocześnie akcesoria te są nośnikiem przekazu i kierowane są wprost na klienta podejmującego decyzję o zakupie często pod wpływem impulsu. Materiały POS skutecznie wpływają na zwiększenie zainteresowania na produkt który jest wyróżniony na tle innych konkurencyjnych przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań.

Pomimo rozwoju reklam w sieci i mediach społecznościowych, tradycyjny sposób dotarcia do potencjalnych klientów nadal ma duże znaczenie.

 Projektowanie materiałów POS – oferta

 

I
Wszelkie ozdobniki sklepowych półek, które przyciągają uwagę kupujących.
Od tych mniejszych, takich jak shelf stopper, wobbler czy topper, po dyspensery czy infokioski.
Najróżniejsze formy, materiały i projekty, w zależności od rodzaju produktu i miejsca jego ekspozycji.
I
stojaki na produkty i ulotki, displaye kartonowe czy standy reklamowe
I
rool-upy, potykacze
I
wyspy promocyjne, stoiska i kioski do zbudowania nie tylko w sklepie, ale również na targach, wystawach, konferencjach itp.
I
podstawowe materiały reklamowe: ulotki, plakaty, broszury, banery, owijki, naklejki itp.
I
gadżety reklamowe

Najwyższa jakość projektowania materiałów POS

Oferujemy naszym klientom profesjonalne projektowanie materiałów POS dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Podczas przygotowania projektu elementów POS szczególny nacisk kładziemy na przejrzystość oraz atrakcyjność tej formy reklamy dla odbiorców. Elementy POS wykonywane  są  wyłącznie ze sprawdzonych  materiałów najwyższej jakości. Mimo ogromnego znaczenia marketingu internetowego to klasyczne formy reklamy nadal przynoszą widoczne efekty, z tego też względu warto skorzystać z oferty NeVelBrend, w której można znaleźć również usługi takie jak: oklejanie witryn, wykonanie reklamy zewnętrzne i wielkoformatowe

Zapraszamy do skorzystania z usług projektowanie materiałów POS

Projekty elementów POS – przykłady naszych realizacji

Stand_POS
stoisko
zestaw prezentowy

NeVelBrend

Broniewskiego 97/204
01-876 Warszawa

Biuro handlowe i Produkcja
Michałów 19a
96-330 Puszcza Mariańska