Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa to zdecydowanie jeden z najbardziej przyciągających uwagę rodzajów reklam zewnętrznych. Umieszczane są najczęściej na większych nośnikach w często uczęszczanych miejscach. To właśnie wymiary sprawiają, że sprawdza się zdecydowanie lepiej niż jakiekolwiek inne formy reklamy tradycyjnej. Jeśli chcesz szybko i skutecznie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a przy tym również wyróżnić swoją firmę, to skorzystaj z naszych usług projektowania reklam wielkoformatowych!

Projektowanie i druk banerów i tablic reklamowych wielkoformatowych!

W NeVelBrend zaprojektujemy baner, który będzie się wyróżniał i przyciągał uwagę. Pozwoli to odbiorcom na zapamiętanie przekazu i pozytywnie skojarzenie z Twoją firmą. Poza tym oferujemy banery w każdym rozmiarze zaczynając od projektów niewielkich rozmiarów kończąc na reklamach  wielkoformatowych. W NeVelBrend realizujemy  projekty banerów, bilbordów reklamowych, tablic reklamowych.

Skuteczność reklamy wielkoformatowej

Rozmiary reklamy wielkoformatowej sprawiają, że przyciągają wzrok i zostają w pamięci. To zwiększa znacząco szanse na to, że treści na nich umieszczone zostaną zapamiętane na dłuższy czas. Wbrew pozorom taka reklama nie jest zarezerwowana wyłącznie dla największych marek. Śmiało mogą z niej korzystać także mniejsze firmy, którym zależy na tym, aby skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji i zostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Projektowanie i druk banerów i tablic reklamowych w NeVelBrend

Projektowanie i druk banerów i tablic reklamowych – realizacje

Gorzym_baner
wielkiformat_Mobiauto
baner TruckStore
Reklama_wielkoformatowa_Truck_Store_2

Projektowanie i druk banerów i tablic reklamowych w NeVelBrend

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie wyjątkową reklamę, która pomoże Ci dotrzeć do wielu odbiorców. Nasze doświadczenie związane z obecnością na rynku jest gwarancją uzyskania oczekiwanego rezultatu. Pomimo rozwoju marketingu internetowego oraz podobnych działań, tradycyjne formy reklamy nadal mają znaczenie. Dzięki nim można trafić do odbiorców, którzy jeszcze nie wiedzą o Twojej firmie. Tradycyjna reklama to jednorazowy koszt, zapewniający jej nieustanną widoczność.

Ponadto firma NeVelBrend oferuje  projektowanie elementów POS oraz oklejanie witryn.

 

NeVelBrend

Broniewskiego 97/204
01-876 Warszawa

Biuro handlowe i Produkcja
Michałów 19a
96-330 Puszcza Mariańska